Pobočky Klimkovice - městský úřad

Klimkovice - městský úřad

První písemná zpráva pochází z roku 1377. Město se nachází v nadmořské výšce 252 metrů. Provozujeme elektronickou úřední desku a podatelnu. Pořádáme kulturní a společenské akce. Služby: CzechPOINT.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v St 08:00)

Technická správa města Klimkovic

Nabízíme komunální a technické služby. Provádíme údržbu či správu veřejných komunikací, hřbitova, kotelny, zeleně a osvětlení. Dále zajišťujeme opravy městské kanalizace. Provozujeme sběrný dvůr.

ZAVŘENO (Otevírá v St 13:00)

MÚ Klimkovice - Odbor hospodářsko-technický

Zajišťujeme správu majetku města a majetkoprávních vztahů. Zabýváme se technickými, provozními a hospodářskými potřeby úřadu. Provádíme investiční výstavbu, rekonstrukce a modernizace bytových domů i bytů.

ZAVŘENO (Otevírá v St 08:00)

MÚ Klimkovice - Odbor finanční

Zabezpečujeme souhrnnou ekonomickou agendu města. Sestavujeme rozpočtové výhledy, změny a opatření či návrhy rozpočtu města. Zpracováváme měsíční, pololetní a roční výkazy. Vedeme účetní evidence a agendy výherních hracích automatů.

ZAVŘENO (Otevírá v St 08:00)

MÚ Klimkovice - Odbor správní

Zajišťujeme kompletní matriční agendu a evidenci obyvatel. Spravujeme majetek města včetně bytů a zabýváme se majetkoprávními vztahy. Vydáváme občanské průkazy a cestovní doklady. Přijímáme stížnosti a petice občanů.

ZAVŘENO (Otevírá v St 08:00)

Turistické informační centrum Klimkovice

Poskytujeme informace o geografii, historii, kultuře, přírodních zajímavostech a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodáváme upomínkové předměty, brožury, knihy, vstupenky do divadel, jízdenky či mapy.

ZAVŘENO (Otevírá v St 08:00)

Kino Panorama

Provozujeme městské kino. Promítáme filmy tuzemské i zahraniční produkce. Dále nabízíme krátkodobé pronájmy prostor pro firemní či společenské akce a večírky. Služby: Wi-Fi, Degustace.

Městská knihovna Klimkovice

Provozujeme městskou knihovnu. Půjčujeme beletrii, naučnou literaturu a časopisy. K dispozici máme připojení k internetu a on-line katalog knih. Poskytujeme výpůjční, kopírovací a meziknihovní výpůjční služby. Pořádáme literární besedy a další knihovnické ...

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 09:00)