Pobočky Miroslav Čajanek

RIVERSHOP

RIVERSHOP

Internetový prodej originálních šperků z chirurgické oceli a stříbra pro ženy a muže. Doplňky pro motorkáře. Prodej stylových motorkářských a ghotic triček. Mystické šperky a amulety. Rytí a gravírování šperků. Prodej 3D obrazů.

Hlavní pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 16:00)

Mystické Šperky

Nabízíme, předvádíme a prodáváme nejrůznější mystické, mytologické šperky. Každý z nich má svůj příběh, určitý význam, je svým způsobem originál. Některé z nich jsou replikami archeologických nálezu. Celá řada našich přívěsků jsou kopiemi starověkých symbolů.

RiverCzech Concept Store

Prodejna internetových e-shopů – www.rivershop.cz; www.sperkyriver.cz; www.relaxshopriver.cz. Nabízíme veškeré produkty z našich e-shopů přímo na naši kamenné prodejně RiverCzech Concept Store. Stříbrné a ocelové šperky. Luxusní a originální šperky pro ženy. …

Prodejna

OTEVŘENO (Zavírá v 16:00)

Šperky River

Prodej nadčasových luxusních šperků ze stříbra a chirugické oceli pro ženy. V sortimentu naleznete přívěsky, náramky, náušnice, řetízky, náhrdelníky, prsteny.

E-shop – šperky

OTEVŘENO (Zavírá v 15:30)

RELAXSHOP RIVER

AVS – audiovizuální stimulační přístroje neboli také psychowalkmany, příslušenství k AVS přístrojům, relaxační CD. Dále nabízím doplňky životního stylu a pohody. Možnost vyzkoušení a odborné prezentace přímo v kanceláři firmy.

Audiovizuální stimulační přístroje

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)