Přenechejte starosti s malováním odborníkům

Přemýšlíte nad novou fasádou pro váš dům? Snažíte se vybrat ten nejlepší odstín omítky do vaší ložnice? Kdo se má však orientovat v dnešní nepřehledné nabídce materiálů a různých značek? Navštivte náš obchod Hebr v Třinci a přenechejte veškeré starosti nám. Velmi rádi s vámi zkonzultujeme vaše možnosti a poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu i barvy. Díky moderním tónovacím strojům a dlouholetým zkušenostem jsme pro vás schopni namíchat až 15 tisíc barevných odstínů. Kromě toho vám doporučíme potřebné množství surovin, abyste nenakoupili zbytečně mnoho barev, které pak budou ve vašem domě akorát překážet.

Naše firma se zabývá především prodejem veškerých malířských surovin a nástrojů, jako jsou barvy na nejrůznější povrchy, krycí pásky a folie, válečky, štětce a špachtle. V současnosti nabízíme také zateplovací nátěry a speciální stěrky.

Co se týče materiálů, jsou u nás k dostání značky jako Jub, Dulux, Mistral, Balakom, Detoxy, Spokar, Kana a mnoho dalších prověřených výrobců.

Naše společnost se kromě prodeje materiálů zabývá také malířskými službami. Pro malířské práce na vašem domě vám doporučíme kvalifikované profesionály, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Protože nám záleží na neustálém zkvalitňování služeb v oboru malířství a natěračství, organizujeme společně s výrobci malířských materiálů odborné semináře pro malířské firmy.

Firma Hebr s.r.o. žije svojí prací již od roku 2000. Navštivte náš obchod na ulici Míru v Třinci a právě váš dům se může stát tím nejlepším dokladem špičkových služeb a surovin, které nabízíme.

Antény, satelity, kamerové systémy a zabezpečení objektů

Stává se vám občas, že si při cestě do práce nemůžete vzpomenout, zda jste vypnuli plotnu a zastavili vodu? Anebo vlastníte zlatnictví a máte obavy ze zlodějů, kteří jsou čím dál vynalézavější a také rychlejší? Ať máte jakýkoli důvod, s podobnými starostmi vám pomohou elektronické zabezpečovací systémy.

Cizinci v Česku: Navigace světem zdravotního pojištění

V současné době žije v České republice rostoucí počet cizinců, kteří sem přicházejí za prací, studiem nebo jinými životními změnami.

Budoucnost hazardních dobrodružství: top technologie pro online casino Česká republika

S moderní dobou se musí měnit také moderní internetové portály a mezi ty přední patří zejména internetová kasina, která sice získávají na své velké oblibě, a to také díky pandemii, která způsobila uzavření kamenných poboček, zároveň však musí apelovat na svou modernizaci, jinak zůstanou v zapomnění a převálcují je právě nová a moderní kasina.