Zlaté pantofle - boty, které v létě udělají dojem

Pokud chcete letos v létě zazářit, můžete vsadit na stylové třpytivé pantofle. Jestliže však nevíte, jak zlaté kousky vkusně zakomponovat do vašeho letního outfitu, nemusíte si zoufat. My vám to totiž na následujících řádcích prozradíme. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi.

Podle jakých kritérií vybírat dámské pantofle na letošní sezónu?

Dámské zlaté pantofle budou letos opravdovým trhákem. V létě je tak nezapomeňte zařadit do svých botníků. Vybírat bychom je měly nejen podle ceny nebo vzhledu, ale také podle jejich podrážky. Ta musí být vždy dobře odpružená, aby zvládla dokonale tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Pantofle pro ženy v zlatém provedení mohou mít o podpatky. Slušivé jsou zejména kousky na vyšší platformě. Výhodou obuvi na klínku je pak i její stabilita. Rozhodně jsou pohodlnější, než klasické úzké jehly. I v těch vám to bude slušet. Samozřejmě na nich ale musíte umět chodit. Zlatá barva je barva králů. I na zlaté obuvi se mohou objevit další dekorativní prvky. Tady záleží zejména na vás a na vašem jedinečném vkusu. Kvalitní dámské pantofle v zlatém provedení jsou ženám k mání i v kamenném obchodě CCC. Tady si přijde na své každá milovnice módy. Dámské pantofle v zlaté barvě mají ještě jednu výhodu, kterou ženy tolik milují. Jedná se o to, že je můžete lehce sladit i se svými zlatými nebo s mosaznými šperky. Může se jednat o hodinky, prstýnky nebo o zlaté náramky a přívěšky. V takto postaveném outfitu budete nepřehlédnutelné.

Jak zakomponovat zlaté pantofle do letního outfitu?

Zlaté pantofle jednoznačně patří také do letních outfitů. Nosit je můžete k vodě, ale i na party nebo na večerní letní rande. Slušet vám pak budou zlaté pantofle i v práci nebo na posezení s přáteli. Letos v létě vám budou slušet v kombinaci s módní trapézovou nebo s plisovanou sukní s vysokým pasem. Zvolit k nim pak můžete kalhoty typu chino a volnou halenku. Zapomínat bychom neměly ani na stylové šaty s rafinovanými průstřihy. Zlaté boty si pak žádají i zlaté módní doplňky. Ty by k sobě měly ladit barvou a také svou strukturou. Jak říká módní pravidlo, hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se outfit sjednotí a bude působit uceleným a elegantním dojmem. Stylové zlaté pantofle i zlaté módní doplňky mohou ženy nakupovat např. i u prodejce CCC. Výběr je zde široký a ceny zase příjemně nízké.

Z jakého materiálu volit zlaté pantofle a jak se o ně správně starat?

Aby vaše zlaté pantofle něco vydržely, měly by být vyrobené z kvalitních a z odolných materiálů. Na trhu najdeme celou řadu syntetických a přírodních modelů této trendy obuvi. Letos v létě budou hrát prim zejména kožené modely dámské zlaté obuvi. Jsou totiž nejen pohodlné, ale také vysoce módní a jako bonus jsou i tzv. udržitelné. Vsadit můžete na kožené modely zlaté obuvi z hladké kůže. Na trhu jsou pak k mání i semišové zlaté pantofle. Určitě si tak mezi nabízenými modely vyberete ten pravý i vy. Zlaté pantofle pro ženy z odolných materiálů najdete také na oblíbeném a přehledném e-shopu CCC. Aby vám pantofle dlouho vydržely, přikupte si k nim i speciální čistící pěnu, pastu nebo gel. Díky tomu totiž lze zvýšit životnost zlaté obuvi až o několik sezón.