Jak vybrat ty nejlepší bílé espadrilky? Průvodce

Jestliže hledáte kvalitní a trendy bílé boty, vsaďte letos na bílé espadrilky. Že nevíte, podle jakých parametrů je vybírat? Nezoufejte! My vám to na následujících řádcích prozradíme. Čtěte a inspirujte se společně s námi!

Z jakého materiálu zvolit bílé espadrilky?

Dámské bílé espadrilky mohou být vyrobené ze syntetických i z přírodních materiálů. V posledních letech vedou na plné čáře espadrilky z pravé kůže. A není se čemu divit. Dámské bílé kožené espadrilky jsou nejen vysoce módní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života už propagují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat. Kožené espadrilky mohou mít hladkou i semišovou podobu. Záleží tedy jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Bílé espadrilky ze syntetických materiálů jsou však v dnešních dnech také na velmi vysoké úrovni. Určitě si tak vyberete mezi nabízenými modely dámských espadrilek ty pravé podle vašeho gusta i vy. Nakupovat je můžete v kamenných prodejnách, ale i na e-shopech. Dobrou volbou je např. oblíbený obchod CCC. Tady si přijde na své každá milovnice módy.

Jaké vzory a motivy mohou mít trendy bílé espadrilky a co dekorativní prvky?

Bílé dámské espadrilky na sobě mohou mít i vzory a motivy. V letošní sezóně budou in ty zvířecí a květinové. vsadit tedy můžete na drobné kvítky i na maxi květy. Zaměříme-li se na dekorativní prvky, mohou mít na sobě dámské bílé espadrilky nejrůznější mašličky, květy či dokonce korálky. V kurzu pak budou letos i bílé espadrilky s kovovými sponami. Ty dámy lehce sladí i se svými stříbrnými nebo se zlatými šperky. Fantazii se meze nekladou. I dámské bílé espadrilky s dekorativními prvky najdete na e-shopu CCC. Vybírat si můžete modely s plochou podrážkou i s klínkem. Podrážka espadrilek by neměla být příliš tenká a měla by být dobře odpružená. Díky tomu zvládne dobře tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Modely na klínku se výborně hodí k šatům a k sukním. Vzít si je můžete do svátečních i do business outfitů. Slušet vám však budou i na posezení s přáteli.

K jakému oblečení vybírat bílé espadrilky a podle jakých dalších parametrů je vybírat?

Dámské bílé espadrilky mohou ženy nosit k nejrůznějšímu oblečení. Slušet vám budou k plátěným kalhotám, ale také k pohodlným trendy džínům s vysokým pasem a s roztrhanými koleny. In pak budete také v šatech a v sukních. Letos vsaďte na ty plisované a trapézové. Budete neodolatelné. Samozřejmě pak nezapomeňte ani na modely s vysokým pasem. Dámské sněhové espadrilky pak musíte vybírat i podle velikosti. Jestliže rády nakupujete na e-shopech, řiďte se délkou stélky vašeho chodidla. Na pomoc si vezměte krejčovský metr a pomocí něj změřte vnitřní vložku jiné boty, která vám dobře padne. Naměřené výsledky pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou vybraného prodejce. Velikostní tabulky najdete také na oblíbeném e-shopu CCC. Správným měřením a pečlivým porovnáváním se snáze vyhnete nežádoucím reklamacím. Určitě tedy tento proces nepodceňujte. Espadrilky lze pak vybírat i dle ceny nebo podle vaší oblíbené značky.