5 technologií budoucnosti, ze kterých budete nadšení

V posledních letech jsme byli svědky množství technologických inovací ovlivňujících generaci Z. Ve světě, kde se děti učí používat iPad předtím, než otočí stránku v knize, jsou balíčky doručování pomocí dronů a cestující v Japonsku si mohou vybrat, kde zůstanou. hotel vybavený roboty, bookmakeři jako Synottip login přihlášení s inovativní technologií, kde se můžete cítit jako v kasinu osobně i z pohodlí domova, dovedete si představit, co bude následovat. Zde je pět technologií, které vás nadchnou.

1. Konektivita

Jedná se o koncept, že předměty každodenní potřeby budou připojeny k internetu a budou tedy ovládány jak vzdáleně, tak i programově. Myslete na žárovky, toustovače, klimatizace a další domácí elektroniku. Zatímco se to již děje u produktů, jako jsou termostaty Nest a zařízení pro hlasové ovládání Amazon Echo, očekává se, že do roku 2020 bude použito 25 miliard připojených „věcí“. Velké společnosti se budou muset na tento přechod připravit přijetím strategie velkých dat pro klasifikaci všech informací a budou potřebovat zkušené datové vědce, kteří dokážou vytvářet řešení.

2. Baterie se vyse

Přišel příchod futuristických baterií a svět může poděkovat inovátor, jako je Tesla Motors. Elegantně navržená domácí baterie Tesla Powerwall se dobíjí pomocí elektřiny generované ze solárního panelu, poskytuje zálohu v případě výpadku proudu, šetří peníze majitelů domů a podporuje udržitelnost. Hledejte baterie pro nabíjení telefonu, které využívají výhody kvantového zapletení, holografické mikrobaterie a dokonce lithiové baterie s nanočásticemi, které zvýší energii a udrží váš telefon v provozu týden nebo déle na jedno nabití.

3. Technologie světlometů

Nízkoenergetická zařízení Bluetooth, známá jako majáky, mají potenciál změnit způsob, jakým lidé nakupují a cestují. Majáky, které se již objevují u velkých prodejců a muzeí, propojují integrované aplikace s přenosnými elektronickými zařízeními, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Nejen, že zákazníci budou mít integrovanější zkušenost s obchodem, ale maloobchodníci mají potenciál výrazně zvýšit příjmy, protože se očekává, že majáky přímo ovlivní maloobchodní tržby v USA do roku 2016 ve výši 44,1 miliardy USD.

4. Nové formy autentizace

Hesla jsou často velmi slabá a snadno se zapomenou. Otisky prstů, i když jsou jedinečné, jsou včerejší novinkou. V budoucnu budou existovat další prostředky biometrické autentizace, včetně hlasových otisků a pohybů očí, které v kombinaci mohou obejít potřebu hesel.

5. 4D tisk

S tolika revolučními pokroky ve 3D tisku bude dalším skokem vpřed 4D tisk, který umožní, aby se objekty v průběhu času měnily. Od spotřebiče, který se přizpůsobí vlhkosti nebo teplu, až po oblečení nebo obuv, které se mění na základě faktorů prostředí, možnosti jsou nekonečné.

Nejzajímavější zprávou ze všech však je, že mnoho z těchto technologií již existuje, ale s těmito pokroky přichází potřeba technicky zdatných lidí, kteří rozumí datové vědě, velkým datům, správě technologií a správě dat. řídit projekty, podporovat kontakty, najímat a řídit efektivní globální pracovní sílu.

Odemkni potenciál UX/UI designu: Posuň své digitální schopnosti na nový level

Význam uživatelské zkušenosti (UX) a designu uživatelského rozhraní (UI) je v digitálním světě zásadní.

Jak na pěkné akvárium

Na rybičky v akváriu je vždy pěkný pohled. Za krásným, uklidňujícím dojmem, který akvária v člověku vyvolávají, však stojí obvykle velká spousta úsilí, vědomostí a času jejich majitelů.

Top populárních metod pro vklad peněz do online kasina

V posledních několika letech se online hazardní hry Česká republika staly opravdu populární.